Національний культурний центр України в Москві                

Головна » 2009 » Грудень » 14 » «Обличчя української родини Росії»
18:53
«Обличчя української родини Росії»
Починаємо перший Всеросійський фотоконкурс кращих українських сімей Російської Федерації
(до Всесвітнього дня родини - 15 травня 2010 року)
 
Культурний центр України в Москві та Незалежний сайт української діаспори "Кобза – Українці Росії”, керуючись взаємним бажанням сприяти розвитку і популяризації здобутків українських діаспорних організацій на теренах Російської Федерації, планують у наступні два роки реалізувати спільні культурологічні, інформаційні та освітні проекти. Сьогодні ми спільно розпочинаємо перший такий проект – Всеросійський фотоконкурс «Обличчя української родини Росії». Мета цього проекту – знайомство інтернет-аудиторії з українськими сім’ями, які плекають національні традиції, зберігають українське коріння й не забувають свою Батьківщину – Україну.
Фото саме таких родин будуть вміщені на сайтах "Кобза – Українці Росії” та Культурного центру України в Москві, а в травні 2010 року – на фотовиставці в Культурному центрі України в Москві. Крім того, фіналом конкурсу стане велике сімейне свято-віншування переможців.
Звертаємося до українських громад у регіонах РФ із пропозицією надсилати на контактні електронні адреси (ukrcenter_info@mail.ru, ukrcenter@bk.ru та sloboda@samaramail.ru) для публікації на веб-сайтах Культурного центру України в Москві і "Кобза – Українці Росії” сімейні фотографії українських родин Росії з короткими розповідями-нарисами про них. Тим самим ми організуємо інтернет-знайомство з найяксравішими українськими родинами з регіонів РФ. Фотовиставка і фінал конкурсу – сімейне свято в Культурному центрі буде проведено до Всесвітнього дня родини (15 травня).
За підсумками фотоконкурсу маємо намір запропонувати для публікації фотографії родин-переможців і розповіді про них у ЗМІ Росії і України.
 
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
генеральний директор Культурного центру України в Москві
 
Андрій БОНДАРЕНКО,
головний редактор Незалежного сайта "Кобза-Українці Росії”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: Проекти Центру | Додав: admin | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *: